Fashë e butë me lesh koralesh, shirit i kryqëzuar me nyje kryq, rrip flokësh elastik për gra dhe vajza, larë çallmën e fytyrës, veshje koke


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale