12pcs Korniza tubulare Barudan EFP dhe diametri i mbështjelljes 180 mm formë e rrumbullakët Gjatësia totale 520 mm EMBROIDERY Hoops Machine


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale