LINK-MI LM-PYS01 Transmetim YPbPr në konvertuesin SDI BNC Me DIP Switch 1080p input sinjalesh YPbPr dhe dalje sinjalesh 3G / HD / SDI SDI


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale