Mikrofoni i shkumëzave Linhuipad i xhamit, mbulesë sfungjeri mic 5 mm me diametër të brendshëm dhe 25 mm gjatësi e brendshme, 10 copë / shumë, Singapori Post


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale