TEMEISHENG 30W Mbështetëse e altoparlantit Bluetooth me fuqi të lartë portative Mbështetje e kartës TF USB Disk Rishikimi i diskut AUX dhe mikrofoni Kolona


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale