Mbushëse veshi me shkumë të butë PU 45mm-110 mm jastekë 60 mm 70 mm për kufje Sony, AKG, Sennheiser, ATH dhe Philips 11.8


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale