Rrathë bizhuteri me ngjyrë të verdhë verdhë të verdhë burra 316l Stoli prej çeliku të pandryshkshëm Cross byzylykë për burra dhe zinxhirë të dyfishtë për burra


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale