50g / lot 3-3.5mm i ndezur në tokën e errët kristal dhe baltë xhel hidrogel rruaza uji që rriten Orbiz Topa uji Dekor në shtëpi SJ-yg


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale