Shirit i shkëlqyeshëm i plotë në ngjyrën e flokëve # 8 Ash Brown duke u zbehur në bjonde 60 dhe 18 100% zgjatje të vërtetë të flokëve të njeriut 20 copë 50g kasetë në flokë


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale