Fanellë letre e përzier me ar të bardhë të nenexhikut, letër pom pom, tifoz lulesh dhe top letre, tullumbace lateksi dhe petëzuar për festë të varur dekor Favoritet


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale