Shtrirja taktike e lazerit me pika të kuqe të gjuetisë në natyrë me montim për hekurudhën e pistoletës picatinny dhe optikat e gjuetisë së pushkës


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale