Stabilizues handheld me 3 boshte të smartphone-ve gimbal për iPhone 12 11Pro / Max, Samsung dhe Huawei, mund të përdoret për Youtube TikTok Vlog Live Hohem iSteady X


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale