Kafaz monitori EveryRig me hekurudhë të integruar të NATO-s dhe pirg shtesë kabllor HDMI për monitorin e kamerës ATOMOS Ninja V Shinobi 5 "


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale