2in1 Grip Handheld Mini Tripod dhe stablizator i qëndrueshëm për kamera aksioni sony HDR-AS100V AS300R AS50 AS200V X3000R AEE kamera sportive


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale