3-4persons një dhomë gjumi dhe një dhomë të gjallë tuneli me dy shtresa familjare dhe çadra e kampeve në ahengje me cilësi të lartë të përshtatshme për familjen


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale