Furça e rrumbullakët me flokë druri antistatik rezistent ndaj nxehtësisë me dhëmbë najloni dhe shpëlarje të bardhë 3 madhësi Flokë flokësh të rrumbullakëta kaçurrela


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale