Ayaji tabaka me cilësi të lartë Stili klasik 43cm * 28cm * 6.5cm Dru i ngurtë dhe tabaka çaji i gdhendur në bambu, çaj çaji i hollë me bambu të hollë


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale