50 'spirale çeliku inox, spirale kuti jockey, për shtëpi në shtëpi me lidhës çeliku inox 5 / 8G (Vetëm spirale, që nuk përfshin kutinë dhe trokitje e lehtë)


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale