400x300 mm (11.75x11.82 '') Petëzimi me shkumë silikoni jo ngjitëse për tigan dhe petëzimin - Makarona / Pastiçeri / Cookie / Bun / Luke


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale