1 copë buf nate në ngjyrë të zezë, të bardhë dhe kafe, mbajtëse çelësi magnetik mur, magnet mbajnë goditje, nëse varni çelësat, bufi do të hapë sytë


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale