2 copë 120 mm Vegla çeliku të pandryshkshëm Dab dhe Vegla Cavers dylli për koncentrat dylli vaji Bho / vaj butan / Vaj i butë, Gdhendje Scrap Carver


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale