Rrethojë HDICO 3588US3 HDD mbyllëse e ngurtë 3.5 inç SATA e jashtme e ngurtë, mjet USB 3.0 falas për 3.5 "SATA HDD dhe SSD


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale