WIFI Smartphone App Control Kontrolli i rezervuarit të ujit Mini Tualeti Mini Robot QQ6 Pastrues, Vakum, UV, Mop i lagur dhe i Thatë, Bateri Lithium 3350mAH


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale