Japonia bëri 1.9m 2 Seksion Shigjetë Rod Peshkimi FULL FUJI PJES REEL SEAT DHE unazë Jig Rod JIG 20-180g Shifra e ngadaltë shigjetash


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale