Linja e peshkimit të markës Balsax Silver Silver / bishtalec, linjë fundosjeje super fuqi 4lb-48lb për ujërat e ëmbla dhe ujërat e kripura


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale