2016 RUKE Pronari i ri i Peshkimit Hook, 0.9g dhe 1.3g Hook speciale i hollë, kokë Sharp Jig, Koka e Jigitit me Groove të Kulluar, Transporti falas


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale