5 copë / karrem i butë peshkimi 7cm 7.5cm 1.7g 2.3g 2.7g peshk T bisht peshk tërheq joshjen e ngjyrës së ylberit dhe karremit të peshkimit


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale