Royal Sissi 12colors fluturojnë duke lidhur fibra sintetike me fije të mëndafshit me fije të buta Polypropelene, fibra sintetike të qëndrueshme, të qëndrueshme dhe të qëndrueshme


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale