Paketim qese peshkimi multifunksionale Tsurinoya Vendosni qese për peshkimin e papërshkueshëm nga uji me qese dhe aksesorë kutinë dhe bravat e peshkut


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale