1 copë dëmtues refuzon pajisjen tejzanor të larjes së buburrecave të miut, insektet, merimangat dhe vrasësin e mushkonjave, kontrollin e dëmtuesve


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale