3 copë Adapter adapter për lidhjen e ujit të shpejtë me çezmë Uji bashkues i shpejtë i adapterit për bashkim Drip Kasetë 3/4 "dhe 1/2" Mjet lidhës i zorrës së ujitjes me gjemba


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale