25/50 / 75W UVA + UVB 3.0 llambë zvarranikësh breshkë llambë duke ndezur llamba UV llambë ngrohëse për amfibët dhe hardhucat kontrollues të temperaturës


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale