Shishe uji portativ për kafshë shtëpiake tas për pije 300ml për qen të vegjël dhe të mëdhenj, mace dhe qen për shpërndarjen e ujit, shishe në natyrë


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale