Lodra kone - lloji shumëngjyrësh i kockave, tingull i integruar, ndihmon kafshët shtëpiake të pastrojnë dhe të ushtrojnë dhëmbë, të përshtatshme për çdo race të qenushit


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale