Transporti Falas Kamerës nënujore të Peshkimit nën kabllo me thellësi 15metër dhe Monitor LCD 7Inch & Menyja OSD & Rasti i fortë i aluminit


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale