100Meters në thellësi 360 gradë Kamera nënujore Rotative me 18 copë LED të Bardhë ose IR për Zbuluesin e Peshkut dhe Aplikimin e Kamerës së Zhytjes


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale