UHF RFID lexues i intervalit të gjatë (më shumë se 12m) VIKITEK i integruar për depo dhe kontrollin e hyrjes wiegand rs232 485 ethernet Reader


Blej Tani

Produkte të lidhura

Zbritje maksimale